Prywatnie 2018-03-28T06:36:13+00:00

Prywatnie pasjonują ją podróże. Samodzielnie odwiedziła już 24 państwa w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Oprócz tego maluje, gra na pianinie, szydełkuje i uczy się języków obcych. Spokój i wyciszenie daje jej regularne praktykowanie jogi.

Dr Katarzyna Michniewska intensywnie uczy się języka japońskiego, zarówno w Polsce jak i w instytucji krzewiącej kulturę Japonii WAK Japan z której usług korzystali między innymi Julia Roberts i Leonardo Di Caprio.

W grudniu 2017 roku dr Katarzyna Michniewska zdobyła certyfikat znajomości języka japońskiego The Japanese-Language Proficiency Test (JLPT) na poziomie N4, a w grudniu 2016 roku na poziomie N5.

Swoje umiejętności dr Michniewska wykorzystuje w praktyce podczas szkoleń pn. „Logistyka odzysku w praktyce”, które odbywają się w Japonii.
Relacje z wyjazdów szkoleniowych można znaleźć na stronie: www.mmconsulting.waw.pl/szkolenie-logistyka-odzysku-w-japonii

Pasją dr Katarzyny Michniewskiej jest szkic i malowanie. Stworzone prace można licytować na aukcjach Fundacji Eko Cykl: www.fundacja-ekocykl.pl

Jednym z zainteresowań dr Katarzyny Michniewskiej jest szydełkowanie. Część z wykonanych prac można wylicytować na aukcjach Fundacji Korporacyjnej Rozwoju Społeczeństwa Ekologicznego Eko Cykl. www.fundacja-ekocykl.pl

Od dłuższego czasu trenerem personalnym dr Katarzyny Michniewskiej jest Michał Derlicki – instruktor wushu sportowego (kung-fu) oraz instruktor gimnastyki i akrobatyki sportowej.

Michał jest człowiekiem, który każdego potrafi zarazić entuzjazmem i zmotywować do regularnych ćwiczeń. W 5. numerze MiniLO&Aniela opowiada, co dla niego oznacza życie w równowadze, czego nauczył się mieszkając w Chinach i dlaczego warto segregować odpady. Naprawdę warto!

Forma aktywności fizycznej i relaksu, z Justyną Wojciechowską, dyplomowaną nauczycielką jogi wg metody B.K.S. Iyengara.