Kariera biznesowa 2022-07-22T10:37:10+00:00

Od 20 lat jest Prezesem Zarządu firmy Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A., która w latach 2016 i 2017 została wyróżniona „Diamentami Forbes’a” w kategorii najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, a w 2020 roku otrzymała tytuł Geparda Biznesu dziennika Puls Biznesu. Jest także Prezesem Zarządu Bohema House, wiceprezesem Project Zero Waste oraz dyrektorem zarządzającym w M&M Consulting. Jest współwłaścicielką szkoły tańca Bohema Dance.

Karierę zawodową zaczynała pod koniec lat 90, ubiegłego wieku w działach logistyki międzynarodowych przedsiębiorstw działających w Polsce. W 2002 roku została współzałożycielem i stanęła na czele jednej pierwszych w Polsce Organizacji Odzysku Opakowań – Eko Cykl. Od 2006 r. aktywnie działa w pracach Polskiej Izbie Gospodarki Odpadami (PIGO), obecnie będąc członkiem Rady Izby. Od czerwca 2022 r. jest członkiem Rady Głównej Konfederacji „Lewiatan”.

Była Redaktor Naczelną czasopism Logistyka Odzysku oraz MiniLO&Aniela. Jest członkiem międzynarodowego zespołu Closed-loop Supply Chains (CLSC). W ramach Publicznych Kampanii Edukacyjnych była pomysłodawcą i realizatorem takich projektów jak: konkursu „Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo”; „DO YOU KYOTO? Czy robisz coś dobrego dla środowiska” zrealizowany we współpracy z Burmistrzem Kioto Daisaku Kadokawa; programy edukacyjne w tym cykl „Ty Śmieciu! ekocyklicznie o gospodarce…”; warsztaty dla dzieci i młodzieży, pokazy magii czy też projekty kalendarzy na 2021 rok „Nature is War” oraz 2022 rok „Plastic ain’t fantastic”. Powołana w 2020 roku spółka Bohema House, na czele której stoi, jest odpowiedzialna za realizację i zarządzanie pierwszym na świecie Teatrem Ekologicznym zajmujący się edukacją polskiego społeczeństwa na temat kryzysu klimatycznego poprzez sztukę oraz największego Rodzinnego Edukacyjnego Centrum Rozrywki Ekologicznej – „EkoPark RECRE”, zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce. Jest także założycielką szkoły tańca Bohema Dance Ekologiczna Szkoła Tańca.

Biegle włada językami: angielskim, francuskim i niemieckim. W stopniu komunikatywnym porozumiewa się w j. japońskim.