V Międzynarodowa Konferencja Logistyka Odzysku – Opakowania

W dniach 16-17 czerwca 2015 r. odbyła się V międzynarodowa Konferencja Logistyka Odzysku – Opakowania. Tematem tegorocznej edycji było ekologiczne życie odpadu – LCA. Jak co roku, konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem branży i środowiska akademickiego.

Gościem specjalnym konferencji był prof. Charles Corbett – profesor zarządzania operacyjnego i zrównoważonego rozwoju w UCLA Anderson School od Management w Los Angeles, który przedstawił zagadnienie oceny cyklu życia produktu jako wstępu do gospodarki o obiegu zamkniętym.

Podczas drugiego dnia konferencji, uczestnicy odwiedzili Centralny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Polkowicach.

Organizatorem konferencji była firma Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Sponsorem wydarzenia były firmy BASF SE – Sponsor Srebrny Konferencji oraz Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu – Sponsor Inscenizacji.

Już dziś zapraszam do udziału w VI edycji Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku – Opakowania, która odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2016 r. w Łodzi.

2019-04-30T09:18:35+00:00 7 września 2015|Aktualności, Nauka|