V kostiumowy Bal Charytatywny Fundacji Eko Cykl

„Alicja w Krainie Czarów”

 

Katarzyna Michniewska V bal charytatywny Fundacji Eko Cykl 2017W dn. 13.01.2017 r. po raz piąty odbył się kostiumowy Bal Charytatywny Fundacji Eko Cykl, pod hasłem „Alicja w Krainie Czarów”. Celem Balu była zbiórka środków finansowych przeznaczanych następnie na działania charytatywne związane z edukacją ekologiczną w zakresie ochrony środowiska. Bal w całości sfinansowany został przez Katarzynę i Jarosława Michniewskich.

Wszelkie pozyskane w trakcie wydarzenia środki finansowe, pochodzące z opłat za bilety wstępu oraz fundusze pozyskane podczas przeprowadzonej aukcji, na której licytowane były podarowane przez Darczyńców rękodzieła, są przeznaczane na działalność charytatywną Fundacji. Szczegółowe rozliczenia zamieszczane są na stronie internetowej Fundacji www.fundacja-ekocykl.pl.

Zarząd Fundacji Eko Cykl serdeczne dziękuje wszystkim darczyńcom za przekazanie przedmiotów do licytacji oraz wszystkim uczestnikom Balu za wspaniałą zabawę.

Obecnie organizowana jest już kolejna edycja tego wydarzenia, która ma mieć miejsce w przyszłym roku. Tym razem motywem przewodnim imprezy jest temat „Policjanci i złodzieje”. Już dziś zarezerwuj termin 12.01.2018 r. w kalendarzu!

 

2018-05-15T11:29:44+00:00 9 lutego 2017|Aktualności, Działalność charytatywna|