Szkolenie z logistyki odzysku

15 października 2013 r. dr Katarzyna Michniewska poprowadziła szkolenie pn. Logistyka odzysku i CSR a gospodarka odpadami. Firmy wybierając to szkolenie dają świadectwo swojej dalekowzroczności i uwzględnieniu w swojej polityce najnowszych trendów prowadzenia biznesu w Polsce, ale też na świecie.

Problematyka taka jak efektywność surowcowa, handel strategicznymi surowcami wtórnymi czy odpowiedzialność przedsiębiorstw wobec społeczności lokalnych są już standardem zagadnień nad którymi musi pochylić się każda firma.

Im szybciej to zrobi, tym większa będzie jej przewaga konkurencyjna. Zagadnienia w odniesieniu do których analizowaliśmy organizację procesów logistycznych dotyczyły problemowych kwestii takich jak zwroty produktów, reklamacje od klientów, segregacja oraz odzysk i recykling na terenie zakładów oraz wiele innych. Pracując na konkretnych przypadkach, udało się wypracować wiele ciekawych pomysłów, które z pewnością przekształcą się w realne korzyści dla uczestników. Dodatkowo możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z zaproszoną firmą, realizującą fizyczne procesy odzysku tylko przyspieszyła te działania i już wkrótce uczestnicy zobaczą efekty.

2019-04-30T09:31:31+00:00 15 października 2013|Aktualności, Nauka|