Project Zero Waste na Targach Franczyza 2021 – Wybierz biznes dla siebie

W dniach 14-16.10.2021 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Franczyzy, podczas których kilka tysięcy gości wybierać będzie pomysły na własny biznes.

To największe wydarzenie na rynku franczyzy w Europie Środkowej i Wschodniej. Przyszli franczyzobiorcy i partnerzy mogą tu poznać zasady współpracy z najbardziej znanymi markami na rynku franczyzy.

Targom Franczyza towarzyszy Forum Własnego Biznesu, na którym eksperci ds. franczyzy oraz praktycy rynku, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z przyszłymi franczyzobiorcami. Słuchacze forum będą mieli okazję poznać zasady współpracy we franczyzie, dowiedzą się, na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy. Gościem specjalnym Forum będą multifranczyzobiorcy, czyli przedsiębiorcy prowadzący po kilka, kilkanaście punktów tej samej marki. Opowiedzą, jak zarządza się własną siecią, kiedy warto podjąć decyzję o otwarciu kolejnego punktu. To znakomita okazja, by z pierwszej ręki pozyskać informacje o codziennej pracy franczyzobiorcy, zadać pytania i dobrze wybrać. Gośćmi forum będą również franczyzodawcy, którzy opowiedzą o warunkach współpracy z ich markami.

W sektorze usług swoją ofertę zaprezentuje Project Zero Waste sp. z o.o., którą będzie reprezentować m. in. prezeska spółki dr Katarzyna Michniewska.

2021-11-09T17:07:39+00:00 7 października 2021|Aktualności, Biznes|