Premiera spektaklu „Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle”

Z przyjemnością i satysfakcją chcemy zaprosić do uczestnictwa w premierze online kolejnego spektaklu eko-akrobatycznego pt. „Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle”.

Premiera spektaklu odbędzie się 11.11.2021 r. o godz. 19:00 na naszych kanałach społecznościowych Facebook i YouTube.

Jest to kolejna sztuka realizowana w ramach Publicznych Kampanii Edukacyjnych, która porusza problem opadów opakowaniowych.

Widowisko składa się z narracji, monologów, zabawnych i pouczających dialogów, numerów wokalnych, akrobatycznych oraz gagów.

Główną postacią przedstawienia teatralnego o plastiku jest słynny Doktor Dolittle, czyli weterynarz wrażliwy na dobro zwierząt i środowiska. Bohater w wyniku osobistych zawirowań życiowych zmuszony jest do pracy w cyrku. Nowe miejsce pracy zaskakuje go wieloma problemami społeczno-środowiskowymi, które są bliskie jego sercu, takie jak: generowanie ogromnej ilości plastiku, brak segregacji odpadów, czy złe traktowanie zwierząt.

Powstanie pierwszych opowieści o Doktorze Dolittle zbiegło się w czasie z początkiem produkcji tworzyw sztucznych. W tamtych czasach plastik wydawał się materiałem idealnym, dziś nieumiejętnie wykorzystywany i niesegregowany stanowi jeden z największych problemów środowiskowych.

Po niemal stu latach od wydania książki przyszedł czas na historię na miarę XXI w. – spektakl ekologiczny pt. „Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle”.

Zachęcamy do obejrzenia spektaklu oraz promowania eko-sztuki wśród bliskich i znajomych. To nasze wspólne działanie dla dobra środowiska i przyszłych pokoleń.

Zabacz trailer https://fb.watch/9adU7MyeMg/

2021-11-10T09:22:11+00:00 2 listopada 2021|Aktualności, Biznes|