Finał Konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo 2012

18 czerwca 2013 r., po pierwszym dniu III Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku miała miejsca Gala Finałowa konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo. Podczas Gali ogłoszeni zostali laureaci konkursu. Zaprezentowali oni swoje firmy, produkty i usługi oraz opowiedzieli, dlaczego troska o środowisko jest tak ważna w ich pracy zawodowej.

Celem Konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo jest promocja firm, które działają w zgodzie z zasadą zrównoważonego rozwoju, zwracają uwagę na deficytowość surowców naturalnych oraz na potrzebę edukacji ekologicznej społeczeństwa.

I miejsce i tytuł Najefektywniejszego Surrowcowo Przedsiębiorcy roku 2012 zajęła firma B.est TOYS Polska za zabawki B.toys.  Opakowania zabawek B.toys to opakowania biodegradowalne bądź praktyczne pojemniki, słoje z zakrętkami, torby zapinane na zameczek, których można używać na przykład do przechowywania zabawek. Producent podpowiada także praktyczne zastosowania opakowań tekturowych – na przykład opakowanie samochodzików stanowi jednocześnie atrakcyjny garaż, który dzieci wykorzystują w zabawie.

Galę relacjonowała TVP Wrocław.

2019-04-30T09:33:05+00:00 18 czerwca 2013|Aktualności, Biznes|